O mnie

„Jedna fotografia jest warta 1000 słów”

Witam Was serdecznie na mojej stronie internetowej.
Mam nadzieję, że właśnie z moich usług skorzystacie po obejrzeniu zdjęć i przeczytaniu tych kilku słów, które w pewnym skrócie przedstawiają moją skromną osobę.
Mieszkam w Warszawie. Fotografią zainteresowałem się już w szkole podstawowej kiedy to za namową kolegi zapisałem się do fotoklubu” Za Żelazną Bramą”,  prowadzonego przez polskiego fotografika Leonarda Karpiłowskiego – od tego wszystko się zaczęło. Zafascynowała mnie łatwość z jaką czas oraz emocje można zamknąć w małym prostokątnym kształcie jakim jest zdjęcie i zarazem trudność aby pokazać to co widzialne i niewidzialne.

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył. – Robert Bresson”

Ukończywszy szkołę fotograficzną na ul. Spokojnej w Warszawie zajmuję się fotografowaniem zawodowo już ponad 20 lat.
Nie jestem typowym polskim fotografem komercyjnym, nie stykam się z aparatem tylko zarobkowo. Zdjęcia robię praktycznie codziennie, wykonuję fotografię reportażową, reklamową, użytkową i co moim zdaniem najważniejsze uwielbiam fotografować dla siebie. Nie wyobrażam sobie lepszej metody na spędzanie wolnego czasu. Nie wyobrażam sobie też wyjazdu za miasto bez aparatu w ręku. Uwielbiam fotografować przyrodę, relaksuje mnie fotografia krajobrazu i miejsc gdzie czas się zatrzymał.

Większość klientów oczekuje od fotografa wyrobionego stylu – to dobrze. Przecież powierzają w jego ręce sfotografowanie zjawisk niepowtarzalnych takich jak np własny ślub i chcą być pewni że ich historia zostanie zgodnie z oczekiwaniami przedstawiona na zdjęciach.

„Fotograf radzi sobie z rzeczami, które ciągle znikają i gdy już znikną nie ma takiego przyrządu na ziemi, który mógłby je sprowadzić z powrotem.”

W obcowaniu z aparatem cechuje mnie spora kreatywność i zazwyczaj nie mam problemu z dopasowaniem do upodobań poszczególnych par. Równie dobrze czuję się w nowoczesnych industrialnych klimatach jak i w klasyce czy retro. Chętnie zapędzam się w zupełnie artystyczne klimaty.

KRiSfoto-K.R.Siekielski,www.krisfoto.pl-fotografika,fotografia ślubna,noworodkowa,artystyczna,autorska,dla firm,reklamowa,kontakt,informacje,o mnie.